Zalety osiedli o zabudowie szeregowej

Coraz częściej spotykanym rozwiązaniem, stosowanym przez deweloperów jest budowanie osiedli o zabudowie szeregowej. Dlaczego jest to tak popularne i z czym wiąże się zakup domu na takim osiedlu?

Własny dom w mieście

Wiele osób związanych z miastem np. pracą, rodziną czy innymi zobowiązaniami marzy o własnym domu bez konieczności przenoszenia się na wieś czy na obrzeża miasta. Właśnie z  myślą o takich osobach powstają szeregówki Częstochowa, osiedle, które jest spełnieniem marzeń dla mieszczuchów pragnących swojego azylu. Miejsce, które daje komfort, poczucie własnej przestrzeni, a jednocześnie znajdujące się w pobliżu centrum miasta i najważniejszych węzłów komunikacyjnych. 

Zalety zabudowy szeregowej

Zabudowa szeregowa daje możliwość stworzenia bardzo przyjaznego dla oka widoku. Jednakowe elewacje, okna i tarasy tworzą jednolitą, bardzo uporządkowaną przestrzeń. Każdy dom posiada swój własny ogródek, dzięki czemu mieszkańcy zyskują poczucie przestrzeni osobistej, jednocześnie mając poczucie bezpieczeństwa, spowodowane bliskością sąsiadów. Drogi w osiedlu Zielone Zacisze są brukowane, tak samo jak podjazdy do garaży. Domy są bardzo jasne i nasłonecznione, dzięki zastosowaniu dużych okien i drzwi tarasowych. W obrębie osiedla znajdują się place zabaw i miejsca parkingowe. Wszystko wykonane z najwyższą dbałością o szczegóły i z materiałów najwyższej jakości. 

Z osiedla do centrum miasta jest bardzo blisko, a sprawnie działająca komunikacja miejska ułatwia podróż. W ciągu kilkunastu minut można przenieść się ze spokojnego, zielonego i cichego miejsca zamieszkania do tętniącego życiem centrum miasta. 

Zabudowa szeregowa a ekologia

Kolejną zaletą zamieszkania w osiedlu Zielone Zacisze jest ekologiczny charakter budowanych tam domów. Wszystkie budynki ocieplone są wysokiej jakości styropianem grafitowym. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu wentylacji, w domach zachodzi cyrkulacja powietrza umożliwiająca oszczędność energii. Domy ocieplane są systemem gazowym, co pozwala na wyeliminowanie zanieczyszczeń środowiska. Wszelkie informacje można uzyskać tutaj: http://osiedlezielonezacisze.pl.